požární hlásič GEWISS typ 42201 se sklíčkem
ÚSTŘEDNA VE VYŠŠÍM KRYTÍ PRO SYSTÉMY NOUZOVÉ A POŽÁRNÍ, VYBAVENÁ OSVĚTLENÝM TLAČÍTKEM,
SE DVĚMA KONTAKTY 1NA+1NC 10 (4) A - 400V~
PŘIPRAVENÁ PRO INSTALACI ZELENÉ LED PRO INDIKACI STAVU NOUZOVÉHO OBVODU
Kód : GW 42201
Vnější rozměry : 120 x 120 x 50 mm
Barva : červená RAL 3000
VYBAVENÍ: tlačítka pro nastavení konfigurace: „rozbít a zmáčknout“, „rozbít“. Samolepící piktogramy: „rozbít sklo“ a „stisknout tlačítko“. Záslepky na šrouby pro dvojitou izolaci,
nerezové šrouby a příslušenství pro zaplombování. Sklo.
VLASTNOSTI: možnost instalace na krabici pod omítku GW24203.
ÚSTŘEDNA VE VYŠŠÍM KRYTÍ PRO SYSTÉMY NOUZOVÉ A POŽÁRNÍ, VYBAVENÁ OSVĚTLENÝM TLAČÍTKEM,
SE DVĚMA KONTAKTY 1NA+1NC 10 (4) A - 400V~
PŘIPRAVENÁ PRO INSTALACI ZELENÉ LED PRO INDIKACI STAVU NOUZOVÉHO OBVODU
Kód : GW 42201
Vnější rozměry : 120 x 120 x 50 mm
Barva : červená RAL 3000
VYBAVENÍ: tlačítka pro nastavení konfigurace: „rozbít a zmáčknout“, „rozbít“. Samolepící piktogramy: „rozbít sklo“ a „stisknout tlačítko“. Záslepky na šrouby pro dvojitou izolaci,
nerezové šrouby a příslušenství pro zaplombování. Sklo.
VLASTNOSTI: možnost instalace na krabici pod omítku GW24203.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na omítku havarijní tlačítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8011564033412 |
| Barva: | Červená |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| umístění: | na omítku |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
