Praktik ovladač 3553-80929 S ovládač zapínací, IP44, šedá, ABB
Ovládač zapínací IP 44, šedý
Typové číslo: 3558-80929 S
Popis:
Spínače Praktik jsou přístroje s el. krytím IP44. Jsou vhodné nejen do vlhkých prostorů ale i do venkovního prostředí a prostor se všemi směry stříkající vodou.
Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi.
Spodní část krabice přístroje lze otočit o 180° pro přívod kabelu zespodu.
Technické parametry spínače :
Krytí: IP44
Proudové zatížení: 10 A
Napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm2).
Řazení: 1/0
Barevné provedení: Bílá, šedá, béžová, hnědá
Design: Praktik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače / tlačítka Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595017230646 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 12 mm |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| S osvětlením: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
