Praktik vypínač č.7 3553-07929 S přepínač křížový, IP44, šedá, ABB
Přepínač křížový IP 44 , šedý
Typové číslo: 3558-07929 S
Popis:
Spínače Praktik jsou přístroje s el. krytím IP44. Jsou vhodné nejen do vlhkých prostorů ale i do venkovního prostředí a prostor se všemi směry stříkající vodou.
Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi.
Spodní část krabice přístroje lze otočit o 180° pro přívod kabelu zespodu.
Technické parametry spínače :
Krytí: IP44
Proudové zatížení: 10 A
Napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm2).
Řazení: 7
Barevné provedení: Bílá, šedá, béžová, hnědá
Design: Praktik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače / tlačítka Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595017230622 |
| Barva: | Šedá |
| Řazení: | č.7 |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7016 |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Druh zapojení: | Křížový přepínač |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Montážní hloubka (mm): | 40 |
| Osvětlení: | Ne |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Pole pro štítek: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 10 AX |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
