Praktik vypínač schodišťový č.6S, 6So (1S, 1So) se svorkou N, IP44 s čirým průzorem 3553-25922 S šedá ABB
se svorkou N
Pro řazení So/S je nutné použít orientační/signalizační doutnavku.
10 AX, 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²).
Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi.
Spodní část krabice přístroje lze otočit o 180° pro přívod kabelu zespodu.
Je-li ve spínači osazena orientační doutnavka nebo LED tak, že je zapojena v sérii s úsporným světelným zdrojem (např. kompaktní zářivka nebo LED), může docházet k jeho blikání.
Doutnavka ani LED není součástí spínače.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače / tlačítka Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595017290381 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7016 |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Druh zapojení: | Přepínač |
| Funkce podsvětlení: | Osvětleno (na) |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Montážní hloubka (mm): | 40 |
| Osvětlení: | Ano |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Pole pro štítek: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 10 AX |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
