Přepěťová ochrana 5 zásuvek, 5m, šedá
přepěťová ochrana 5 zásuvek délka 5 metrů
přepěťová ochrana s prodlužovacím přívodem délky 5 metrů osazené 5 zásuvkami
- energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení
- k účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením, používejte kvalitní ochranu v podobě přepěťové ochrany
- podsvícený síťový vypínač, automatická pojistka s časovým zpožděním. 4 možné směry uspořádání síťového přívodu
délka : 5 m
počet zásuvek : 5× 230V
barva : šedá
napětí : 230-250
jištení : pojistka s časovým zpožděním 10A
dětské clonky u zásuvek : ano
maximální proudová zátěž : 10A 2300W
ochrana proti přetížení : ano
doba odezvy : <25 ns
ochranná úroveň Up : 1,3 kV (L/N)
přívodní vodič : H05VV-F3G 1,0 mm² s vidlicí do zásuvky 230V
zkušební vlna U0c : 4 kV
rozměr : 330 × 54 × 55 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepěťové ochrany-adaptéry,prodlužky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595025394767 |
| Jmenovité napětí AC: | 230 V |
| Jmenovitý svodový rázový proud (8/20) (L-N): | 2 kA |
| Jmenovitý zatěžovací proud: | 10 A |
| Maximální trvalé napětí AC: | 250 V |
| Napěťová ochranná hladina L-N: | 1,3 kV |
| Signalizace na přístroji: | Bez |
| Zkušební třída typ 3: | Ano |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
