Přepěťová ochrana 5 zásuvek 1,5m prodlužovací přívod černá Emos
prodlužovací přívod 1,5 metru s 5 zásuvkami a přepěťovou ochranou v černé barvě
popis :
- energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení
- k účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením, používejte speciálně vyvinutý přístroj EMOS F5, který zabezpečuje bezpečnost a spolehlivost funkcí
parametry :
- délka : 1,5 m
- počet zásuvek : 5 x 230V (2P+PE)
- barva : černá
- jmenovité napětí : 250 V
- dětské clonky : ano
- jištenípojistka s časovým zpožděním : 10A 250V
- doba odezvy : <25 ns
- maximální proudová zátěž : 10 A
- maximální zátěž : 2300 W
- ochrana proti přetížení : ano
- ochranná úroveň Up : 1,3 kV (L/N)
- zkušební vlna U0c : 4 kV
- použitý vodič : H05VV-F3G 1,0 mm2
- rozměry : 330 × 54 × 55 mm
- absorpce energie : 150 J
výhody :
- podsvícený síťový vypínač
- automatická pojistka s časovým zpožděním
- 4 možné směry uspořádání síťového přívodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodlužovací přívody s přepěťovou ochranou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595025385970 |
| Jmenovité napětí AC: | 230 V |
| Jmenovitý svodový rázový proud (8/20) (L-N): | 2 kA |
| Jmenovitý zatěžovací proud: | 10 A |
| Maximální trvalé napětí AC: | 250 V |
| Napěťová ochranná hladina: | 6 kV |
| Napěťová ochranná hladina L-N: | 1,3 kV |
| Zkušební třída typ 3: | Ano |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
