Přepěťová ochrana 8 zásuvek 1,5m prodlužovací přívod šedá Emos
prodlužovací přívod v délce 1,5 metru s 8 zásuvkami s přepěťovou ochranou
popis :
- energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení
- k účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením, používejte speciálně vyvinutý přístroj EMOS S8, který zabezpečuje bezpečnost a spolehlivost funkcí
Parametry produktu :
- délka : 1,5 m
- počet zásuvek : 8 x 230V (2P+PE)
- barva : šedá
- jmenovité napětí : 250 V
- dětské clonky (dětská ochrana) : ano
- jištení, pojistka s čas. zpožděním : 10 Ampér 250 Volt
- doba odezvy : <25 ns
- EMI/RFI filtr : ne
- indikátor přepětí : ne
- indikátor zapojení : ne
- maximální proudová zátěž : 10 Ampér
- maximální zátěž : 2 300 Watt
- ochrana proti přetížení : ano
- ochranná úroveň Up : 1,3 kV (L/N)
- anténní (koaxiální ochrana) : ne
- telefon / fax / DSL ochrana : ne
- USB výstup : ne
- zkušební vlna U0c : 4 kV
- použitý vodič : H05VV-F3G 1,0 mm2
- rozměry : 445 × 54 × 55 mm
- prodejní obal : krabice
Výhody produktu :
- podsvícený síťový vypínač
- automatická pojistka s časovým zpožděním
- 4 možné směry uspořádání síťového přívodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodlužovací přívody s přepěťovou ochranou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595025386052 |
| ? Způsob montáže: | Zásuvková lišta |
| Jmenovité napětí AC: | 230 V |
| Jmenovitý zatěžovací proud: | 10 A |
| Maximální trvalé napětí AC: | 250 V |
| Napěťová ochranná hladina: | 6 kV |
| Napěťová ochranná hladina L-N: | 1,3 kV |
| Signalizace na přístroji: | Bez |
| Zkušební třída typ 3: | Ano |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
