Příchytka kabelová Omega Cable Clip K2 Systems 1005394
Vnější kabelová spona pro solární kabely. Upevnění v C-komoře profilu.
- Materiál: polypropylen s UV stabilizátorem
- Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | 4251786203109 |
| Šířka (mm): | 22 mm |
| Hloubka (mm): | 14,2 mm |
| Výška (mm): | 26,7 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
