Příchytka oboustranná kovová
Technické údaje:
Druh: oboustranná příchytka
Materiál: pozinkovaný plech
Průměr upevňovacího otvoru: 4,3 mm
Rozměr: 32 x 10 mm
Vnitřní průměr: 12,5 mm
Popis:
Příchytka je určena k připevnění kabelů o daném průměru na podložku. Tloušťka ocelové pásky je 0,8 mm.
Technické údaje:
Druh: oboustranná příchytka
Materiál: pozinkovaný plech
Průměr upevňovacího otvoru: 4,3 mm
Rozměr: 32 x 10 mm
Vnitřní průměr: 12,5 mm
Popis:
Příchytka je určena k připevnění kabelů o daném průměru na podložku. Tloušťka ocelové pásky je 0,8 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství trubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 8595057605596 |
| Vnitřní průměr: | 13 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | pozinkovaná ocel Sendzimir |
| Průměr otvoru pro upevnění (mm): | 4 mm |
| Tloušťka (mm): | 0,8 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
