Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.417 kg |
| EAN: | 8595057668775 |
| Barva: | Šedá |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 24 |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
