Přídavný modul do tl. panelu 1148 (1145) a 1158, pro 4 tlačítka, systém 1+n
Modul diskrétní konverzace do analogového systému 1+n. Instalace do panelu SINTHESI S2 (1148) a SINTHESI STEEL (1158). Tyto moduly umožňují přepínat pro daný telefon jeden vodič mezi obvod pro vyzvánění a obvod pro hlasovou komunikaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlačítkové panely 1158 Urmet |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.072 kg |
| EAN: | 8021156047024 |
| Šířka (mm): | 48 mm |
| Hloubka (mm): | 15 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Výrobní společnost : | URMET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Větrná 102 41742 Krupka Nové Modlany |
| E-mail : | info@urmet.cz |
