Přímotopný konvektor 500W Atlantic F120-D 05 programovatelný termostat Fenix
Přímotopný konvektor 500W Atlantic F120-D 05 nástěnný s programovatelným termostatem Fenix
Konvektor je opatřen elektronickým termostatem s týdenním programem, adaptivním startem, funkcí "Detekce otevřeného okna" a zámkem ovládacích prvků (tzv. dětská pojistka - zamknutí/odemknutí vyžaduje kombinovaný stisk ovládacích tlačítek). Termostat lze přepínat mezi čtyřmi provozními režimy:
- VYPNUTO – během tohoto režimu se konvektor zapne, jen pokud teplota okolí poklesne pod 7 °C (ochrana před mrazem). Ke změně teploty/režimu je nutný zásah uživatele
- KOMFORT - konvektor trvale udržuje komfortní teplotu (nastavitelná po 0,5 °C v rozsahu 12-28 °C). Ke změně teploty/režimu je nutný zásah uživatele
- ECO - konvektor trvale udržuje útlumovou teplotu (nastavitelná po 0,5 °C v rozsahu 10-19 °C). Ke změně teploty/režimu je nutný zásah uživatele. POZOR, teplota ECO musí být vždy alespoň o 2 °C nižší, než teplota KOMFORT. Nastavíte-li teplotu KOMFORT např. na 17 °C, teplota ECO nepůjde nastavit na vyšší hodnotu, než 15 °C
- PROG - termostat může podle nastaveného programu automaticky přepínat mezi režimy VYPNUTO, KOMFORT a ECO. Změnu režimu lze provést každou celou hodinu, termostat umožňuje vytvořit sedm různých programů. Každému dni v týdnu pak lze přiřadit kterýkoliv z programů P1-P7
Pokud má být konvektor řízen nadřazenou regulací s vlastním snímáním teploty prostoru (pokojový termostat, centrální regulace, systémy SMART HOME), přepněte jej do režimu KOMFORT a nastavte maximální teplotu 28 °C. Topidlo není vybaveno pádovou pojistkou, je proto určeno výhradně k nástěnné instalaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ATLANTIC - elektronický termostat |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 3410530024709 |
| Hmotnost (kg): | 3,7 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 500 W |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
