Přímotopný konvektor 2000W CH2000B-Turbo s ventilátorem
přímotopný přenosný konvektor CH2000B-Turbo s ventilátorem
příkon : 2000W, možno přepínat 750, 1250 a 2000W
napájení : 230V
rozměry : 580 x 375 x 110 mm
hmotnost : 5kg
přenosný konvektor je od běžných pevně instalovatelných na zeď vybaven ventilátorem (zvyšuje tak dynamiku ohřevu v místnosti) a děleným topným tělesem (umožňuje provoz v několika výkonových stupních)
standardně je vybaven připojovací šňůrou se zástrčkou do zásuvky a nožičkami, takže je lze libovolně přemisťovat
jsou konstruovány jako doplňkový zdroj, nejsou určeny k trvalému vytápění objektů (konvektor není připraven na pevnou instalaci, jeho součástí není rám pro instalaci na zeď)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosná topidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8590875029128 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
