Přímotopný konvektor 2000W ECOFLEX ED 20 nástěnný programovatelný elektronický termostat Fenix
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECOFLEX ED - přímotop s programovatelným termostatem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.4 kg |
| EAN: | 8590875067410 |
| Šířka (mm): | 835 mm |
| Hloubka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 510 mm |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
