Přímotopný konvektor 2500W Atlantic F120-D 25 programovatelný termostat Fenix
Přímotopný konvektor 2500W Atlantic F120-D 25 nástěnný s programovatelným termostatem Fenix
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ATLANTIC - elektronický termostat |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 3410530024747 |
| Hmotnost (kg): | 7,4 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2500 W |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
