Přímotopný konvektor 3000W CWM 3000 U nástěnný elektronický LCD regulátor 200267 Stiebel
Přímotopný konvektor 3000W CWM 3000 U nástěnný s elektronickým LCD termostatem
Nástěnný přímotopný konvektor, radiátor CWM 3000 U s příkonem 3000W v novém designu k trvalému nebo přechodnému vytápění místností v barvě alpská bílá s napájením 230V
- možnost připojení provozu řídícím vodičem
- nehlučná a rovnoměrná distribuce tepla prostřednictvím přirozené konvekce
- kvalitní trubkové topné těleso z nerezové oceli s rozvodnými lamelami
Popis konvektoru CWM U :
- Splňuje podmínky ErP nařízení EU 2015/1188 – ekodesign
- Elektronický regulátor s displejem, týdenním časovačem se 3 přednastavenými programy, adaptivní samoučící funkcí v režimu časovače, rozpoznání „otevřeného okna“
- Provozní vypínač
- Připojovací kabel 1 m bez zástrčky s řídícím vodičem
- Samostatná montážní lišta (v příslušenství)
- Skříň z práškově lakovaného pozinkovaného ocelového plechu
- Nerezové trubkové topné těleso s ocelovými lamelami s hliníkovou vrstvou
- Bezpečnostní omezovač teploty s automatickým resetem
- Elektrické krytí IP 24, třída ochrany I
- Časová rezerva chodu během přerušení napětí až 12 hodin
Technické parametry :
- typové označení : CWM 3000 U
- příkon : 3000W
- napájení : 220-240V
- připojení : napájecí kabel délka 1m na svorkovnici, neobsahuje vidlici
- kmitočet : 50/60Hz
- jmenovitý proud : 13 A
- hmotnost : 10,9 kg
- barva : alpská bílá
- rozsah nastavení termostatu : 5-30°C
- kryti : IP24
- třída ochrany : I
Rozměry :
výška : 450 mm
šířka : 1050 mm
hloubka : 100 mm včetně nástěnného držáku, který je součástí dodávky
Výrobce : Stiebel-Eltron Německo
Typové označení výrobce : 200267
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímotopné konvektory CWM Stiebel-Eltron |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.9 kg |
| EAN: | 4017212002674 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP24 |
| Šířka (mm): | 1050 mm |
| Hloubka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 450 mm |
| ? Způsob montáže: | Nástěnný přístroj |
| Adaptivní: | Ano |
| Délka připojovacího kabelu: | 1 |
| Detekce otevřeného okna: | Ano |
| Digitální displej: | Ano |
| Indikace spotřeby: | Ne |
| Kmitočet napájecího napětí: | 50 - 50 |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Kompatibilní se sběrnicí: | Ne |
| Materiál přední strany: | Ocel |
| Materiál topného tělesa: | Ocel |
| Množství v balení: | 1 |
| Model mřížky: | Ploutve |
| Napětí (V): | 230 V |
| Nastavení teploty: | 5 - 30 |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Počet podporovaných příkazů pilotního vodiče: | 6 |
| Polohovací ovládací panel: | Top |
| Programovatelné: | Ano |
| Protimrazový ochranný obvod: | Ano |
| Provedení: | Ostatní |
| Provoz podle aplikace: | Ne |
| Příkon (W): | 3000 W |
| Regulace výkonu: | Elektronické |
| S dálkovým ovládáním: | Ne |
| S hlásičem přítomnosti: | Ne |
| S ventilátorem: | Ne |
| Se spínacími hodinami: | Ano |
| Spínací teplotní rozdíl: | 0,7 |
| Topný výkon: | 3000 W/m |
| Třída ochrany: | I |
| Vhodné pro bezdrátové dálkové ovládání: | Ne |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
