Přístrojový nosič pro montáž vestavných zásuvek 400 V (16 A). Instalace pod montážní desku, dodávanou k sestavám KUZ-VO a KUZ-VOI. Obsahuje šroubek M4X6 a vějířovou podložku pro uzemnění. Rozteč pro upevnění zásuvek je 60 mm. Vhodné přístroje: SEZ IEN 1653, SEZ IEN 1643. Při nastavené hloubce krabice KUZ min. 105 mm - MENNEKES TYP 1385, BALS TYP 132001, ABB 416RU6.
Způsob montáže
Při instalaci je nutné odstranit montážní sloupky v krabici KUZ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 8595568923844 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Ocel |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Délka (mm): | 82 mm |
| Druh přístroje: | Kanálová zásuvka/spínač |
| Druh upevnění: | Vnitřní |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Provedení: | Hladké |
| Průměr otvoru: | 60 mm |
| Šířka víka: | 42 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
