Přítomnostní čidlo PIR PRES SENSOR 104 B černé Greenlux GXSE021
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čidla pohybu - senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660155036 |
| Barva: | Černá |
| Provozní teplota: | -20+40 °C |
| Krytí (IP): | IP44/20 |
| Dosah čidla (m): | 20 m |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Max. doba činnosti (min): | 30 min. |
| Max. proud (A): | 8,5 A |
| Max. výkon (W): | 2000 W |
| Min. doba činnosti (s): | 10 s |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Nastavitelný práh - režim noc/den: | 3-2000 LUX |
| Průměr (mm): | 112 mm |
| Spínací prvek: | RELÉ |
| Tloušťka (mm): | 65,2 |
| Třída izolace: | II |
| Úhel činnosti čidla (°): | 360x120 |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
