Prodlužovací kabel s přepěťovou ochranou 3m/5zásuvek s vypínačem šedá barva EMOS P53874
prodlužovací přívod v délce 3 metry, 5 zásuvek s přepěťovou ochranou
Energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení. K účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením, používejte speciálně vyvinutý přístroj EMOS F5, který zabezpečuje bezpečnost a spolehlivost funkcí.
technické informace, parametry :
- délka: 3 m
- počet zásuvek: 5× 2P + PE
- barva: šedá
- jmenovité napětí: 250 V~, 50 Hz
- dětské clonky: ano
- jištení: pojistka s čas. zpož. 10 A/250 V
- indikátor přepětí: ne
- max. proudová zátěž: 10 A max.
- max. zátěž: 2 300 W
- ochrana proti přetížení: ano
- vodič: H05VV-F3G 1,0 mm2
- rozměr: 330 × 54 × 55 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodlužovací přívody s přepěťovou ochranou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595025386007 |
| Jmenovité napětí AC: | 230 V |
| Jmenovitý svodový rázový proud (8/20) (L-N): | 2 kA |
| Jmenovitý zatěžovací proud: | 10 A |
| Maximální trvalé napětí AC: | 250 V |
| Napěťová ochranná hladina L-N: | 1,3 kV |
| Signalizace na přístroji: | Bez |
| Zkušební třída typ 3: | Ano |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
