Prodlužovací šňůra 3m/4zásuvka gumová 1,5mm2 IP44 černá/červená barva EMOS P14131
Prodlužovací přívod 4 zásuvky s neoprenovým kabelem 3 m.
Parametry produktu
délka: 3 m
počet zásuvek: 4× 2P + PE IP44
vypínač: ano
napětí/proud: 250 V~/16 A max.
barva: černá/červená
vodič: H07RN-F3G 1,5 mm²
dětské clonky: ano
typ izolace: guma/neopren
materiál zásuvky a vidlice: plast/guma
USB výstup: ne
max. zátěž: 3 680 W
prodejní obal: 1 ks
Výhody produktu
Neoprenový kabel - je určen pro použití na staveništích a pro trvalé použití ve venkovních prostorách,oleji odolný. Krytí IP44 - vhodné pro venkovní použití. Podsvícený 2pólový vypínač s krytkou. Možnost uchycení na zeď pomocí montážních otvorů, které jsou umístěny na těle zásuvkové lišty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3m |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592920055472 |
| Barva: | Červená |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Délka přívodního kabelu: | 3 m |
| Filtr pro odrušení sítě: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Materiál pláště: | Pryž |
| Počet zásuvek se zemnicím kolíkem: | 4 |
| Proudový chránič: | Ne |
| Průřez žíly: | 1,5 mm2 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S víkem: | Ano |
| S vypínačem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ano |
| Tvar skříně: | Obdélníkové |
| Typ kabelu: | H07RN-F |
| Vypínač: | Ano |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
