Profil SingleRail 36 hliník 1ks=3,30m K2 Systems 2003221
Montážní lišta s bočním připojením systému K2 SingleRail. Je vhodná pro šikmé střechy.
Je to základní prvek pro upevnění fotovoltaických panelů, který je vhodný pro různé střešní kombinace.
Z důvodu délky 3,3m a při kusových množstvích je možný pouze osobní odběr na prodejně Benešov po předchozí objednávce
Parametry:
- Šířka (W): 39,4 mm
- Výška (H): 36 mm
- Délka: 3,3 m
- Materiál: hliník (EN AW-6063 T66)
- Hmotnost: 0,76 kg/m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 4251786213757 |
| Šířka (mm): | 39.4 mm |
| Výška (mm): | 36 mm |
| Materiál: | hliník |
| Délka (mm): | 3300 mm |
| Moment odporu Wx: | 2140 mm³ |
| Odporový moment Wy: | 3090 mm³ |
| S kabelovým kanálem: | Ne |
| Volitelný kabelový kanál: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
