Profil SpeedRail 22 hliník 1ks=3,30m K2 Systems 2003239
Z důvodu délky 3,3m pouze osobní odběr na prodejně v Benešově, po předešlé objednávce.
Rychlá montážní lišta se statickým atestem v K2 Base. Pro montáž pomocí SpeedClip na střechy z trapézového plechu nebo jako základní lišta pro K2 Dome System.
Parametry:
- Šířka (W): 63,0 mm
- Výška (H): 22,5 mm
- Délka: 3,3 m
- Materiál: hliník (EN AW-6063 T66)
- Hmotnost: 0,64 kg/m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 4251786213900 |
| Šířka (mm): | 63 mm |
| Výška (mm): | 22,5 mm |
| Materiál: | hliník |
| Délka (mm): | 3300 mm |
| Moment odporu Wx: | 1080 mm³ |
| Odporový moment Wy: | 2460 mm³ |
| S kabelovým kanálem: | Ne |
| Volitelný kabelový kanál: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
