Proudový chránič 25A, PF6-25/2/003-A 30mA A dvoupólový Eaton 112921
Technické parametry:
Nominální jmenovitý proud: 25 A
Typ diferenciální ochrany: A
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 2 P
Počet modulů: 2
Provozní napětí: 230 V AC
Typ připojení: se šrouby
Rozměry: 80 x 70 x 35 mm
Hmotnost: 220 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 4015081124596 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 440 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 69,5 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1,5 - 35 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1,5 - 16 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ano |
| Selektivní typ: | Ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 55 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | A |
| Zkratová vypínací schopnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
