Proudový chránič 40A, Acti9 iID 2P 30mA A dvoupólový Schneider Electric A9Z21240
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.207 kg |
| EAN: | 3606480443015 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 6 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 44 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 35 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ano |
| Selektivní typ: | Ne |
| Stupeň znečištění: | 3 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 60 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | A |
| Ztrátový výkon: | 3,8 W |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
