Proudový chránič 40A, Ex9L-N 100mA A dvoupólový Noark 108354
Proudové chrániče Ex9L-H jsou vhodné pro domovní i průmyslové aplikace. Chrániče jsou založeny na klasické konstrukci s permanentním magnetem. Výhodou této technologie je napěťová nezávislot vybavovací funkce. Nenulové napětí je potřebné pouze pro funkci obvodu testovacího tlačítka T během testu chrániče. Magnetické proudové chrániče musí být pravidelně testovány s periodou jednoho měsíce.
Technické parametry:
Nominální jmenovitý proud: 40 A
Typ diferenciální ochrany: A
Jmenovitý reziduální proud: 100 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 2 P
Počet modulů: 2
Provozní napětí: 230 V AC
Typ připojení: se šrouby
Výška: 88 mm
Šířka: 36 mm
Hloubka: 89 mm
Hmotnost: 220 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 100 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| EAN: | 8592765083548 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Barva RAL: | 7035 |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,1 A |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 79 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ne |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 3 kA |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 35 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Selektivní typ: | Ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 40 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | A |
| Zkratová vypínací schopnost: | 6 kA |
| Ztrátový výkon: | 7,2 W |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
