Proudový chránič 40A, PF6-40/2/03 300mA AC dvoupólový Eaton 286498
Proudový chránič PF6
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí (IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA) nebo pro
ochranu majetku před vznikem požáru vlivem plazivých proudů (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto-zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí (IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA) nebo pro
ochranu majetku před vznikem požáru vlivem plazivých proudů (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto-zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 300 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 4015082864989 |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Reziduální proud (mA): | 300 mA |
| Typ chrániče: | A - všeobecné použití označení |
| Zkratová odolnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
