Proudový chránič s jističem 6A, PFL6-6/1N/B/003-A 30mA A dvoupólový Eaton 112872
Technické parametry:
Provozní napětí: 230 V AC
Nominální jmenovitý proud: 6 A
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Vypínací chrarakteristika jističe: B
Typ diferenciální ochrany: A
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 1P+N
Počet modulů: 2
Typ připojení: se šrouby
Provozní teplota: -25 až 40 °C
Rozměry: 86 x 75 x 37 mm
Hmotnost: 200 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 4015081124176 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icn podle EN 61009-1: | 6 |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost podle EN 61009: | 6 kA |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 440 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Montážní hloubka (mm): | 69,5 |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Provedení proti náhodnému sepnutí: | Ne |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 40 °C |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | Bez zpoždění |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
