Proudový chránič s jističem 6A, PFL7- 6/1N/C/003-A 30mA A dvoupólový Eaton 263515
Odolnost proti rázovému proudu 250 A,citlivost i na pulzující ss proud
Vypínací schopnost jističe 10 kA, 1+Npólové
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný typ chrániče-jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/charakteristika/reziduální proud - další značení - popřípadě název výrobce
Proudové chrániče s nadproudovou ochranou PFL7
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí (IΔn ≤ 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
Vypínací schopnost jističe 10 kA, 1+Npólové
• Typ A – citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný typ chrániče-jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/charakteristika/reziduální proud - další značení - popřípadě název výrobce
Proudové chrániče s nadproudovou ochranou PFL7
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí (IΔn ≤ 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.203 kg |
| EAN: | 4015082635152 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icn podle EN 61009-1: | 10 |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost podle EN 61009: | 10 kA |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 440 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Montážní hloubka (mm): | 69,5 |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Provedení proti náhodnému sepnutí: | Ne |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Reziduální proud (mA): | 30 mA |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 40 °C |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | Bez zpoždění |
| Zkratová odolnost: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
