Proudový chránič s jističem 10A, DS301C 10/1/B (6kA) 1-Npól 30mA A jednomodulový ABB Elsynn 2CSR255163R1105
Řada RCBO poskytuje díky jedno modulovému provedení s šířkou pouhých 17,6mm více místa v rozvaděči a poté je možné použít více přístrojů. Řada proudových chráničů řady DS301C je doplněna propojovacími lištami pro 1 a 3 fázové rozvody s případnými kryty volných pozic proti dotyku živých částí a také připojovacími svorkami pro připojení větších průřezů vodičů.
Technické parametry:
Nominální jmenovitý proud: 10 A
Vypínací chrarakteristika jističe: B
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Typ diferenciální ochrany: A
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 1P+N
Počet modulů: 1
Provozní napětí: 230 V AC
Typ připojení: se šrouby
Rozměry: 92 x 68 x 17,6 mm
Hmotnost: 110 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chrániče proudové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8012542359456 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitá vypínací schopnost dle IEC 60947-2: | 6 kA |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 240 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 17,6 |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Provedení proti náhodnému sepnutí: | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 1 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
