Proudový chránič s jističem 10A, KZS-1M UNI 1p+N A B10/0.03 6kA 30mA A ETI 002176022
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 3838400098337 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitá vypínací schopnost dle IEC 60947-2: | 6 kA |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icn podle EN 61009-1: | 6 |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 240 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 250 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Množství v balení: | 1 |
| Montážní hloubka (mm): | 70 |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Provedení proti náhodnému sepnutí: | Ne |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 10 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 10 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 1 |
| Teplota okolí během provozu: | -35 - 40 °C |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | Bez zpoždění |
| Zkratová vypínací schopnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
