Proudový chránič s jističem 16A, DS301C 16/1/B (6kA) 1-Npól 30mA A jednomodulový ABB Elsynn 2CSR255163R1165
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chrániče proudové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8012542359852 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitá vypínací schopnost dle IEC 60947-2: | 6 kA |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 240 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 17,6 |
| Počet jištěných pólů: | 1 |
| Provedení proti náhodnému sepnutí: | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 1 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
