Proudový chránič s jističem 16A, Ex9NL-N 3P+N 16/3/B 6kA 30mA čtyřpólový Noark 111530
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.422 kg |
| EAN: | 8592765115300 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 77 |
| Počet jištěných pólů: | 3 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 4 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
