Průmyslové relé RP 024-2 24VDC 2P 8A pomocné TELE Haase 100416
RP
- Pomocné relé s 1 nebo 2 přepínacími kontakty do patice na lištu DIN nebo do DPS
TECHNICKÉ INFO
- pro napětí cívky 12, 24 V AC/DC a 230 V AC
- 1 nebo 2 přepínací kontakty
- proudové zatížení 8 A nebo 16 A/ 250 V (AC1)
- ochranné a indikační moduly do patice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 9008662015661 |
| Šířka (mm): | 12,7 mm |
| Hloubka (mm): | 15,7 mm |
| Výška (mm): | 29 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Typ el. připojení: | Připojení desky s plošnými spoji |
| Druh napětí pro ovládání: | DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 24 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 2 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Kompletní přístroj s podstavcem: | Ne |
| Pohon, pólování: | Nepólované |
| S nuceným vedením kontaktů: | Ne |
| Spínání pohonu: | Monostabilní |
| Typ spínacího kontaktu: | Jednoduchý kontakt |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
