Průmyslové relé RT 2.3.024L 24VDC 3 CO LED TELE Haase 100535LD
Průmyslové relé TELE Haase 100535LD, 24VDC, 3 přepínací kontakty, LED
Průmyslová relé řady RP Mechanický ukazatel polohy + LED manuální ovládání Napájecí napětí 24V DC 3 přepínací kontakty (10A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9008662015876 |
| Šířka (mm): | 35 mm |
| Hloubka (mm): | 54,4 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Typ el. připojení: | Konektorová přípojka |
| Druh napětí pro ovládání: | DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 24 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 3 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Kompletní přístroj s podstavcem: | Ne |
| Pohon, pólování: | Nepólované |
| S nuceným vedením kontaktů: | Ne |
| Spínání pohonu: | Monostabilní |
| Typ spínacího kontaktu: | Jednoduchý kontakt |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
