Radiátor elektrický 750W 58x58x10cm ecoSeco RXE bílý programovatelný digitální Gabarrón
elektrický digitální programovatelný radiátor s konvenčním a sálavým vytápěním, akumulací čelní desky hliníkového zvrásněného povrchu s epoxidovým nátěrem bílé barvy RAL 9010 ecoSeco RXE, inteligentním ovládáním, nejmodernější regulací spotřeby Electronic TRIAC Control Optimizer s možností ušetření až 30% nákladů na vytápění
příkon : 750 W
napájení : 230V
rozměry : výška 58 cm x šířka 57,5 cm x hloubka 10 cm
barva : bílá (RAL 9010)
hmotnost : 11 kg
připojení : bílý kabel s vidlicí 230V, délka 90cm
přednosti vytápění digitálními elektrickými radiátory EcoSeco :
druh vytápění : konvenční (proudění vzduchu) + sálavé, tepelná pohoda je obdobná jako teplovodní vytápění
inteligentní regulace : Electronic TRIAC Control Optimizer
programovatelný týdenní digitální displej :
- denní, týdenní programování teploty a času spínání
- digitální displej, který zobrazuje čas, pokojovou teplotu, požadovanou nastavitelnou teplotu, systémové hlášení
radiátory jsou vybaveny speciální topnou deskou s integrovanými topnými spirálami spojenými s čelní hliníkovou dělenou deskou s charakterem vynikajících tepelných vlastností pro dlouhé udržování tepla i bez spotřeby elektrické energie. Komfort radiátorů RXF zvyšuje i inteligentní ovládání a přesnost měření teploty s odchylkou + / – 0,1 ° C. Radiátory mají zabudovanou nejmodernější technologii pro regulaci spotřeby elektrické energie Electronic TRIAC Control Optimizer. Radiátor si udržuje nejnižší možnou povrchovou teplotu čímž jsou eliminovány popáleniny a zbytečné snižování vlhkosti vzduchu
tento model disponuje více funkcemi, nastavitelnými přes digitální panel - jejich používáním lze ušetřit až 30% nákladů na vytápění
charakteristika radiátorů EcoSeco RXE :
- radiátor s konstrukční výškou 58 cm
- digitální ovládání tlačítky + -
- digitálně nastavitelný teploměr
- zámek klávesnice
- zabudovaný termostat s odchylkou + / – 0,1° C
- volba režimu: Komfortní (denní), Ekonomický (noční), Proti zamrznutí – temperování
- ochrana proti přehřátí
- součástí balení jsou držáky na stěnu pro snadnou instalaci
- hliníkové lamely pro akumulaci a efektivní přenos tepla do prostoru
- hliníkový povrch s epoxidovým nátěrem (dvousložková barva z epoxidové pryskyřice pro trvalé vodotěsné nátěry) v odstínu bílé RAL 9010
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátory RXE programovatelné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8432336408663 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 750 W |
| Výrobní společnost : | ELNUR S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Travesía Villa Esther, 11 28110 Algete, Madrid, Španělsko |
| E-mail : | elnur@elnur.es |
