Nástavný rámeček do betonu
Technické údaje:
Druh: nástavný rámeček
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -30 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Průměr: 60 mm
Výška: 12 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Nástavný rámeček se používá k nastavení výšky krabic při dodatečné aplikaci omítky.
Technické údaje:
Druh: nástavný rámeček
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -30 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Průměr: 60 mm
Výška: 12 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Nástavný rámeček se používá k nastavení výšky krabic při dodatečné aplikaci omítky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| EAN: | 8595057616455 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Množství v balení: | 10 |
| Použití: | Přístrojová krabice |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Tvar: | Kulaté |
| Vyrovnávací výška: | 12 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
