NR 68/6 - nástavný rámeček
Technické údaje:
Druh: nástavný rámeček
Materiál: samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Průměr: 72 – 73 mm
Výška: 6 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Pro jednotlivě instalované krabice řady KU a KP, které jsou svým okrajem při montáži zapuštěny pod úroveň omítky nebo obkladů.
Technické údaje:
Druh: nástavný rámeček
Materiál: samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Průměr: 72 – 73 mm
Výška: 6 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Pro jednotlivě instalované krabice řady KU a KP, které jsou svým okrajem při montáži zapuštěny pod úroveň omítky nebo obkladů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 8595057619036 |
| Kroužek nástavce: | Ano |
| Množství v balení: | 10 |
| Použití: | Přístrojová krabice |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| S víkem: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Vyrovnávací výška: | 6 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
