Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 8595057615823 |
| Šířka (mm): | 80,5 mm |
| Délka (mm): | 80,5 mm |
| Kroužek nástavce: | Ano |
| Množství v balení: | 10 |
| Použití: | Ostatní |
| S víkem: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Vyrovnávací výška: | 12 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
