Reflektor LED 20W ACCO IP54 2000lm studená bílá 6500K EMOS ZS2822
Technické parametry:
Barva: žlutá
Napětí: 220 až 230 VAC / akumulátor 5VDC
Příkon: 20 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 2000 lm
Teplota chromatičnosti: 6500 °K
Barva světla: studená bílá
Materiál těla: hliník / sklo
Rozměry: 266 x 220 x 273 mm
Hmotnost: neuvedeno
Stupeň krytí: IP54
Energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED přenosné reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592920108147 |
| Barva: | Žlutá |
| Šířka (mm): | 266 mm |
| Hloubka (mm): | 220 mm |
| Výška (mm): | 273 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 20 W |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
