Regulátor dotykový DR2-ID stmívač žárovkového osvětlení dotykem, ovladačem, simulace černý
Stmívač DR2-ID/regulátor osvětlení/černá;
Inteligentní regulátor osvětlení (stmívač) DR2-ID
Tento regulátor se však dokáže naučit kód z dálkových ovladačů. Tato funkce zajistí pohodlné ovládání jak TV, tak i DR2-ID bez vzájemného ovlivnění těchto přístrojů a bez nepříjemného čekání na pípnutí (jako u levnějšího typu).
V místnosti může být i více regulátorů, každý naprogramovaný na jiné tlačítko DO.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V st, 50 Hz |
| Odporová zátěž | 40 - 400W |
| Spínací prvek | triak |
| Pojistka | F 2 A/ 1500 A, 250 V |
| Max.průřez instal.vodičů | 2,5 mm2 |
| Pracovní teplota | -10°C až +35°C |
Schéma zapojení
Ovládání z jednoho místa

Ovládání z více míst

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače, dotykové regulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012223523 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
