Regulátor dotykový DR2-MD stmívač elektronických traf dotykem, ovladačem, bílý
Stmívač DR2-MD/regulátor osvětlení bílý;
Dotykový a dálkový regulátor osvětlení (stmívač) DR2-MD
Je funkčně shodný s typem DR2-ZD. Avšak výkonovým prvkem je tranzistor MOSFET. Proto je možné tento typ použít pro elektronické transformátory(nelze pro toroidni transformátory). Další výhodou je bezhlučný provoz a elektronická pojistka odolná proti zkratu na žárovce.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V st, 50 Hz |
| Odporová zátěž | 40 - 400W |
| Výkonový prvek | MOSFET |
| Max.průřez instal.vodičů | 2,5 mm2 |
| Pracovní teplota | -10°C až +35°C |
Schéma zapojení
Ovládání z jednoho místa

Ovládání z více míst

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače, dotykové regulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012220560 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
