Regulátor dotykový DR2-TD stmívač řízení toroidních a klasických traf, dotykem, ovladačem,
Stmívač DR2-TD/regulátor osvět/bílá;
Ovládání z více míst
Dotykový a dálkový regulátor osvětlení (stmívač) DR2-TD
Funkčně je shodný s typem DR2-SD. Jeho velkou výhodou je to, že je přizpůsoben k řízení toroidních a klasických transformátorů s EI plechy.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V st, 50 Hz |
| Induktivní zátěž | 40 - 300 VA |
| Spínací prvek | triak |
| Pojistka | F 2 A/ 1500 A, 250 V |
| Max.průřez instal.vodičů | 2,5 mm2 |
| Pracovní teplota | -10°C až +35°C |
Schéma zapojení
Ovládání z jednoho místa

Ovládání z více míst

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače, dotykové regulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012220553 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
