Relé E1YU400V01 monitorovací 1f nebo 3f hlídání podpětí TELE Haase 1340403
Hlídací relé E1YU400V01
Hlídací relé podpětí s volitelnou prahovou úrovní 160 – 240 V, 1P
Hlídací relé pro monitorování podpětí 3-fázového napětí s nastavením rozhodovací úrovně
1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
měření efektivní hodnoty každé fáze
nastavitelná rozhodovací úroveň 160 – 240 V
nutné připojení nulového vodiče
optická indikace přítomnosti každé fáze
napájení z hlídaného napětí
modulové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9008662000599 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 400 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 400 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 0,2 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,2 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Měřicí rozsah napětí 1: | 161 - 253 V |
| Možná jednofázová hystereze: | Ne |
| Možná třífázová hystereze: | Ne |
| Možné jednofázové podpětí: | Ano |
| Možné jednofázové přepětí: | Ne |
| Možné třífázové podpětí: | Ano |
| Možné třífázové přepětí: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí: | Ne |
| Reakční hodnota napětí: | 161 - 161 V |
| Typ napětí měřicí oblasti: | AC |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
