Rozbočka 5323-23 D béžová, 2x kulatá+1x plochá zásuvka, ABB
Adaptor trojnásobný rozbočovací
popis :
Adaptor je vybaven integrovanou vidlicí a je určen pro připojení na elektrické
rozvody zasunutím do standardních zásuvek v domovních a podobných elektroinstalacích.
Do adaptoru lze připojit maximálně tři elektrické spotřebiče
o celkovém elektrickém odběru do 16 A
2x zásuvka pro kulaté vidlice
1x zásuvka pro lochou vidlici
technická specifikace :
Jmenovité napětí: 250 V AC
Jmenovitý proud: celkem max. 16 A
Krytí: IP 20
Jmenovitá nejvyšší teplota prostředí: 40°C
popis funkce :
Po připojení adaptoru ke zdroji – zasunutím integrované vidlice do zásuvky
připojené na elektrickou síť – jsou připraveny všechny tři zásuvkové výstupy adaptoru
pro připojení elektrického spotřebiče.
BEZPEČNOST
Adaptor není dovoleno opravovat nebo zasahovat do jeho konstrukce.
Adaptor neinstalujte v blízkosti tepelných zdrojů.
Adaptor neinstalujte v blízkosti vodních zdrojů (umyvadla, vany, kohoutky,
sprcha), kde by při běžném používání těchto zdrojů mohlo dojít k postříkání
vodou!
Dojde-li k poškození výrobku (např. prasknutí krytu, ohnutí kolíků vidlice
apod.) vlivem nesprávné instalace či zacházení, nesmí být již výrobek nadále
používán!
popis :
Adaptor je vybaven integrovanou vidlicí a je určen pro připojení na elektrické
rozvody zasunutím do standardních zásuvek v domovních a podobných elektroinstalacích.
Do adaptoru lze připojit maximálně tři elektrické spotřebiče
o celkovém elektrickém odběru do 16 A
2x zásuvka pro kulaté vidlice
1x zásuvka pro lochou vidlici
technická specifikace :
Jmenovité napětí: 250 V AC
Jmenovitý proud: celkem max. 16 A
Krytí: IP 20
Jmenovitá nejvyšší teplota prostředí: 40°C
popis funkce :
Po připojení adaptoru ke zdroji – zasunutím integrované vidlice do zásuvky
připojené na elektrickou síť – jsou připraveny všechny tři zásuvkové výstupy adaptoru
pro připojení elektrického spotřebiče.
BEZPEČNOST
Adaptor není dovoleno opravovat nebo zasahovat do jeho konstrukce.
Adaptor neinstalujte v blízkosti tepelných zdrojů.
Adaptor neinstalujte v blízkosti vodních zdrojů (umyvadla, vany, kohoutky,
sprcha), kde by při běžném používání těchto zdrojů mohlo dojít k postříkání
vodou!
Dojde-li k poškození výrobku (např. prasknutí krytu, ohnutí kolíků vidlice
apod.) vlivem nesprávné instalace či zacházení, nesmí být již výrobek nadále
používán!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozbočky, rozdvojky, rozbočné zásuvky 230V |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595017224164 |
| Barva: | Béžová |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Filtr pro odrušení sítě: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Množství v balení: | 20 |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Proudový chránič: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S víkem: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
