Rozvodnice 42-modulů na omítku 3x14M RZG-N-3T42 plastová průhledné dveře OEZ:40591
Rozvodnicová skříň RZG-N-3T42 42 modulů pro nástěnnou montáž, průhledné dveře, počet řad 3, počet modulů v řadě 14, krytí IP40, PE+N, barva bílá, materiál plast
Elektrické parametry :
Pro obvody do jmenovitého proudu : 63 A
Pro obvody do jmenovitého napětí : AC230/400 V
Pro obvody do jmenovitého napětí : DC- V
Jmenovité izolační napětí : AC 500 V
Třída ochrany : II
Stupeň ochrany před vnějšími mechanickými nárazy : IK08
Zkouška žhavou smyčkou : maximálně 650°C
Jmenovité hodnoty použitých přístrojů : 63 A, AC 230/400 V
Fyzické parametry :
Krytí : IP40
Počet modulů v řadě : 14
Celkový počet modulů : 42
Počet řad : 3
Materiál skříně : plast
Barva : bílá - RAL 9003
Dveře - otevírání : pravé/levé
Dveře - provedení : průhledné
Dveře - typ : jednokřídlové
Montáž : instalace na omítku
Možnost rozšíření : NE
Ochrana proti mechanickému poškození : IK07
Rozměrové parametry :
šířka : 362 mm
výška : 543 mm
hloubka : 117 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8590125405917 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 362 mm |
| Výška (mm): | 543 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 117 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Na povrch |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 3 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 14 |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
