Rozvodnice 24-modulů na povrch (12x2) Mistral65 průhledné dveře IP65 ABB 1SLM006502A1204
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice s vyšším krytím do IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8000126107548 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 320 mm |
| Hloubka (mm): | 155 mm |
| Výška (mm): | 435 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 24 |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 24 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Vnitřní hloubka (mm): | 84 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
