Rozvodnice 36-modulů na omítku 3x12M IP65 PHS 36T plastové průhledné dveře Noark 101496
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Montáž: na omítku
- Počet řad v rozvaděči: 3
- Počet modulů: 36
- Typ zámku: bez zámku ( možno doplnit )
- Materiál: plast
- Dveře: plné tmavé
- Svorkovnice: 15+15 PE/N
- Stupeň krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.317 kg |
| EAN: | 8592765014979 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 319 mm |
| Hloubka (mm): | 144 mm |
| Výška (mm): | 535 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet modulů: | 12 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
