Rozvodnice 4-moduly na povrch Mistral65 průhledné dveře IP65 ABB 1SL1200A00
Rozvodnice nástěnná IP65/4M, Mistral65 bez N/PE svorek
Tato nástěnná rozvodnice je skvělou volbou pro vaše elektroinstalační potřeby. S robustní konstrukcí a odolností proti prachu a vlhkosti díky stupni ochrany IP65 nabízí Mistral65 spolehlivé řešení pro ochranu elektrických spojů. Díky svému plastovému tělu a průhledným dvířkům poskytuje skvělou kombinaci odolnosti a průhlednosti.
S 4 moduly je dostatečně prostorná pro vaše potřeby, zatímco povrchová montáž a šedá barva zajišťují, že se elegantně zapadne do vašeho prostoru. Už se nemusíte starat o možné poškození nebo nečistoty, protože je vybavena uzavíratelnými dvířky a ochranou DIN lišty.
Rozměry:
- Výška: 117.000 mm
- Šířka: 152.000 mm
- Hloubka: 202.000 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice s vyšším krytím do IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8000126097900 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 117 mm |
| Výška (mm): | 202 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 4 |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 4 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Vnitřní hloubka (mm): | 56 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
