Rozvodnice 40-modulů na omítku 2x20M RZG-N-2T40 plastové průhledné dveře OEZ:40590
Rozvodnice RZG-N-2T40 pro nástěnnou montáž, průhledné dveře, otevírání nahoru, počet řad 2, počet modulů v řadě 20, krytí IP40, PE+N, barva bílá, materiál : plast, typ: OEZ:40590
Rozměry:
- Výška: 436 mm
- Šířka: 362 mm
- Hloubka: 104 mm
Výrobce: OEZ Letohrad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 8590125405900 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 362 mm |
| Výška (mm): | 436 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 104 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Na povrch |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 2 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 20 |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
