Rozvodnice 48-modulů na omítku 4x12M IP65 PHS 48T plastové průhledné dveře Noark 110814
Rozvodnice PHS jsou určeny pro obecné i průmyslové aplikace, ve kterých je požadován vysoký stupeň krytí IP65. Jsou nabízeny v jedno až čtyřřadém provedení pro 4 až 48 modulů. Konstrukce je uzpůsobena k povrchové montáži. Rozvodnice jsou dodávány s průhlednými dveřmi. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Montáž: na omítku
- Počet řad v rozvaděči: 4
- Počet modulů: 48
- Typ zámku: bez zámku ( možno doplnit )
- Materiál: plast
- Dveře: plné tmavé
- Svorkovnice: 15+15 PE/N
- Stupeň krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.245 kg |
| EAN: | 8592765108142 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 319 mm |
| Hloubka (mm): | 144 mm |
| Výška (mm): | 664 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 4 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
